اولین سلام سال نود و سه

خدایا!
بهار یعنی که فرصت دوباره‌ای به من داده‌ای
فرصتی سبز، زیبا و خواستنی
دستانم را بگیر تا از این بخشش دوباره‌ات خوب استفاده کنم.

***

سال رو کنار ساحل خلیج فارس تحویل گرفتیم. دو دستی بغلش کردم! سال شِمای اسب داره و از قرار باید خیلی تند و سریع بگذره، روی همین حساب باید لحظه لحظه‌ش رو روی هوا قاپید.
تازه بعد دو روز تونستم پیغامهای گوشیم رو درست حسابی چک کنم. از رئیس جمهور بگیر(مثل این که امسال به همه تبریک داده!!!) تا موسسه روایت فتح و کسانی که این گوشی قدیمی شماره‌شون رو نمی شناسه، اس ام اس سرازیر شده بهم. من حساسم به این که پیغام تبریک کسی رو فوروارد کنم برای همه. باید خودم چیزی بنویسم. می نویسم و برای تعدادی می‌فرستم، اونم با این گوشی قراضه! فرصت هم نشده که تلفن های تبریک سال جدید رو بزنم. غیر پدر و مادر فقط با صاحبخونه صحبت کردم تا تکلیف امسالمون روشن بشه. بعد یه تلفن کوتاه به خاله و خواهر بزرگه و آقا و خانم «ن» که کمی هم دیر شده!
درد دندان هنوز دست از سرم برنداشته، مُسکّن  پشت مُسکّن... از دیشب که از جنوب برگشتیم تا همین صبح که در پیش داریم و قراره بریم شمال، غیر از نشستن پای سریال بی‌نظیر«پایتخت» تقریبا استراحتی نداشتم. مدام در تکاپوام و حالا شب وقت خسبیدن بیخوابی زده به سرم. هوس یکی از آهنگای چاوشی کردم و از هر سوراخ سنبه‌ای که ممکن بوده یه هدفن پیدا کردم و بالاخره گوش دادم.
این هم از شروع دوباره و بهار دوباره. سلامتی و خوشدلی نصیب همه‌مون. برم بخوابم یکی دو ساعت...

/ 4 نظر / 37 بازدید
مریم گلپایگانی

آخی سال نو مبارک یه عالمه سال خوبی داشته باشی [لبخند] رئیس جمهور امسال برای همه تبریک زده جز من [چشمک]

نیمرخ

سال نوتون مبارک...امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشین

یاسین

سال نو مبارک خانمِ لیلا. امیدوارم سال زیبایی داشته باشین :)

هديه

اي بابا، يعني تو بندر اومدي و به من نگفتي؟ آخه اينه رسمش؟ عيدت مبارك خانوم :*